ThyssenKrupp Materials Turkey'e hoşgeldiniz

ThyssenKrupp Materials International’ın bir parçası olarak 20 yıllık deneyimle Türkiye’de faaliyet gösteren kuruluşumuz, 2014 yılından itibaren ThyssenKrupp Materials Turkey adıyla birçok sektöre paslanmaz çelik ürünlerin tedarik edilmesi ve servis hizmetlerinin verilmesi konusunda yardımcı oluyor.

Ürün portföyümüz içinde yer alan; tüm paslanmaz çelik kalitelerinde, standart veya özel ölçülerde levha ve rulolar, endüstrinin farklı ihtiyaçlarına uygun, farklı üretim standartlarında dikişli, dikişsiz borular ile kutu ve dikdörtgen profiller, özel talepler doğrultusunda hem Avrupa’nın birçok ülkesindeki üretim tesislerimizden hem de dünyanın önde gelen üreticilerden tedarik edilerek müşterilerimizin hizmetine sunuluyor.

İhtiyaca göre levha veya rulo halindeki malzemelere mevcut servis merkezimizde ilave yüzey işlemler de uyguluyor, her sektöre uygun çözümler üretiyoruz. Yakın gelecekte tüm sanayi kollarının ihtiyaç duyduğu alüminyum, karbon çelik ve endüstriyel plastikler gibi diğer ürün gruplarında da müşterilerimize özel çözümler sunacak bir “Malzeme Tedarik Merkezi” oluşturmayı hedefliyoruz.